Działkowa 14b, 05-092 Łomianki

zdjecie tlo

Formalności

Formalności pogrzebowe mogą spędzić sen z powiek wielu osobom, które nie są obeznane z niuansami branży pogrzebowej. Tym bardziej zaś w pierwszych chwilach żałoby konieczność zajęcia się kwestiami urzędowymi może wielu osobom wydawać się zadaniem przerastającym ich siły. Zakład pogrzebowy Ameno ma niezbędne doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych. Dlatego pracownicy domu pogrzebowego w Łomiankach rozumiejąc, w jak trudnej sytuacji znajdują się ich Klienci, przejmują na siebie wszystkie formalności cmentarne oraz urzędowe.

Na Państwa życzenie pracownik zakładu pogrzebowego może udać się do każdej instytucji – w tym do USC celem wyrobienia aktu zgonu. Wieloletnia znajomość formalności pogrzebowych oraz doświadczenie w organizacji pogrzebów skutkują sprawnym i wzorowym przeprowadzeniem wszelkich formalności. 

Pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego

Personel Domu Pogrzebowego Ameno pomaga również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA, którego koszt wynosi obecnie 4 tysiące złotych. Ponieważ pogrzeb może wiązać się z nieoczekiwanym wydatkiem, pracownicy oferują kredytowanie pogrzebu do czasu uzyskania zwrotu kosztów z zasiłków pogrzebowych. Umożliwiamy też skorzystanie z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu.

Zapewniamy Państwa, że niezależnie od możliwości finansowych rodziny, każda ceremonia pogrzebowa, która zostaje powierzona Zakładowi Pogrzebowemu Ameno, jest organizowana i realizowana z szacunkiem oraz godnością. 

Formalności pogrzebowe