Działkowa 14b, 05-092 Łomianki

zdjecie tlo

Kremacje Łomianki

Pogrzeby urnowe stają się coraz popularniejsze. Wpływ na to ma wiele czynników, ale do najważniejszych można zaliczyć kwestie środowiskowe, ekonomiczne oraz światopoglądowe. Stosunek do kremacji w społeczeństwie polskim zmienia się z roku na rok. W wyniku tych zmian coraz więcej osób przed śmiercią wyraża w swojej ostatni woli pragnienie, aby ich pogrzeb miał charakter kremacyjny.

Pogrzeby z kremacją

Dom pogrzebowy Łomianki deklaruje Państwu wszelką niezbędną pomoc we wszystkich formalnościach związanych z kremacją. Ponadto personel zakładu Ameno oferuje szeroką ofertę trumien kremacyjnych oraz urn pogrzebowych. 

Chociaż świadomość dotycząca kremacji ciała jest coraz większa, dla wielu osób taka forma pochówku nadal może budzić wątpliwości. Pracownicy domu pogrzebowego odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące kremacji oraz udzielają informacji na temat pogrzebów urnowych. Pogrzeby z uprzednią kremacją w mieście Łomianki odbywają się zawsze z poszanowaniem życzeń Zmarłego oraz Jego Rodziny. Mogą nam Państwo zaufać – uczynimy wszystko, aby uroczystość ta była naprawdę pięknym ostatnim pożegnaniem.

kremacje łomianki