Działkowa 14b, 05-092 Łomianki

zdjecie tlo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
14 wpisów.
Lidia tatar napisał/a 18 listopada 2022
Pogrzeb w sTYlu bardzo minimalistycznym, tak jak sobie życzyliśmy. ZOstały załatwione za nas wszystkie formalnosci za co bardzo dziekujemy
Paulina T napisał/a 25 października 2022
Dom pogrzebowy w Łomiankach stanął na wysokości zadania, przygotowali bardzo ładny pogrzeb
Olszewscy napisał/a 19 września 2022
Pogrzeb odbył się w bardzo wzruszającej atmosferze, był taki jak prosilismy, Bez przepychu i z klasą. Polecam wasz dom pogrzebowy.
anna G. napisał/a 22 sierpnia 2022
Dom pogrzebowy ameno w łomiankach to firma którą wraz z cała rodziną pragniermy z czystym sercem polecIĆ
Tomasz S napisał/a 14 czerwca 2022
Bardzo dziekuję za dobrze wykonaną pracei włożone serce, polecam ten dom pogrzebowy
Dorota K. z Rodziną napisał/a 31 marca 2022
Ładny dom pogrzebowy, miła i kulturalna Pani w biurze, ceremonia piękna i polecany mistrz ceremonii również na wysokim poziomie. wraz z całą rodziną będziemy polecać dom pogrzebowy Ameno,
Bozena gryczman napisał/a 2 grudnia 2021
Bardzo dziekuje pani iwonie i panu palawlowi oraz pracownika firme ameno za zorganizowanie uroczystosci pogrzebowej naszej ukochanej mamy ktory odbyl sie wczoraj 01.12.21oraz za opieke nad mama za zycia jak i w ostaniej drodze mamy brak slow jak wyrazic podziekowania za profesionalizm oraz SZacunek jakim panstwo traktuja rodzine zmarlej oraz rodzinie.. Pogrzeb zostal z najmniejszymi szczegulami zorganizowany tak pieknie ze naprawde brak slow aby to wyrazic pracownicy opiekuja sie wszystkim do samego konca pogrzebu z czego z calego secrca dziekujemy calej firme ameno i wszczegulnosci pani iwonie i panu pawlowi sa pansto cudowni Dziekujemy ania Renata i bozena
Nikola łomianki napisał/a 18 listopada 2021
bardzo dziękuję firmie ameno za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej babci. wszystko odbyło się bardzo godnie i pięknie. Pozdrawiam.
Agnieszka bloch napisał/a 12 listopada 2021
bardzo dziękuję za zorganizowanie i pomoc w pogrzebie mojej mamy Elżbiety. byłam na wielu pogrzebach,ale takiego profesjonalnego podejścia do rodziny osoby zmarłej jeszcze nigdy nie doświadczyłam. kaplica domu pogrzebowego jest jasna, czysta i przytulna, a przygotowanie mojej mamy do ostatniej jej drogi mega profesjonalne. na pogrzebie można zamówić zdjęcia. kwiaty przepiękne, wyglądały tak jak w katalogu. jestem bardzo zadowolona, że w łomiankach otworzył się dom pogrzebowy ameno i wszystkim polecam usługi tej firmy. jest to najlepszy zakład pogrzebowy z jakim do tej pory miałam doczynienia. polecam i jeszcze raz dziękuję.
Martyna jakubiszczak napisał/a 7 października 2021
Chciałabym bardzo podziękować firmie ameno za poświęcony mi czas, odpowiedzi na wszystkie moje pytania i ogromne zaangażowanie, jakie wykazali, aby pogrzeb mojego męża odbył się tak, jak tego oczekiwałam. Bardzo dziękuję za wszystko.
Kajetan a. napisał/a 2 września 2021
Bardzo dziękuję za sprawną organizację pogrzebu i godną oprawę. Zakład Ameno ma duże doświadczenie, co przekłada się na pogrzeby pełne szacunku.
Łucja L. napisał/a 20 lipca 2021
Zakład Ameno to firma pogrzebowa, która wykazała się bardzo dużym doświadczeniem. Pracownicy przejęli na siebie wszystkie formalności i pozwoli mi w spokoju przeżywać moją stratę. Bardzo za to dziękuję.
Agata Bernacka napisał/a 16 lipca 2021
Ameno w Łomiankach to dom pogrzebowy, który zorganizował wzruszającą i godną ceremonię ostatniego pożegnania mojego brata. Chciałabym z tego miejsca podziękować wszystkim pracownikom za pomoc i wsparcie w tym trudnym czasie. Pogrzeb został przeprowadzony wzorowo, zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Judyta Wagner napisał/a 8 lipca 2021
W dniu 02.07 odbył się pogrzeb mojego dziadka Jarosława Wegnera, który był wspaniałym człowiekiem, dziadkiem, ojcem i przyjacielem. Chciałabym bardzo podziękować pracownikom zakładu Ameno w Łomiankach za tak wspaniałą obsługę pogrzebu. Byłam wzruszona muzyką, słowami księdza i oprawą florystyczną. Dziękuję za pomoc, wsparcie i zrozumienie.