Działkowa 14b, 05-092 Łomianki

zdjecie tlo

Pogrzeby z trumną

Pogrzeby tradycyjne są nadal bardzo rozpowszechnione w tradycji polskiej i Klienci często je wybierają. Wychodząc zatem naprzeciw ich oczekiwaniom – Dom pogrzebowy Ameno w Łomiankach od lat organizuje godne ceremonie pogrzebowe tradycyjne czyli z trumną.

Pogrzeby tradycyjne

Pracownicy naszej firmy przykładają bardzo dużą wagę do organizacji pogrzebów tradycyjnych. Dlatego rodzina może mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane i przeprowadzone zgodnie z ich życzeniem. Już od pierwszego telefonu do zakładu Ameno są Państwo otoczeni naszym wsparciem oraz troską. Personel domu pogrzebowego przejmuje na siebie wszystkie obowiązki związane z organizacją pogrzebu tradycyjnego oraz pomaga pogrążonej w żałobie rodzinie w wyborze odpowiednich akcesoriów funeralnych. 

Doświadczeni tanatokosmetycy zadbają o przygotowanie Zmarłego do ostatniej drogi poprzez wykonanie makijażu pośmiertnego oraz innych niezbędnych zabiegów kosmetycznych. Wszystko to czynimy z najwyższym szacunkiem, należnym ciału ludzkiemu.

Czynimy wszystko, aby obsługa pogrzebu była nie tylko godna, ale także jak najbardziej elegancka. Dlatego personel domu pogrzebowego Ameno zapewnia namiot pogrzebowy oraz odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną. To wszystko sprawia, że tradycyjna ceremonia pogrzebowa ma jeszcze bardziej podniosły charakter. 

pogrzeb tradycyjny