Działkowa 14b, 05-092 Łomianki

zdjecie tlo

Akcesoria pogrzebowe

Organizacja pogrzebu obejmuje także dbałość o wybór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Ich odpowiedni dobór sprawia, że indywidualność Zmarłego zostaje jeszcze bardziej podkreślona, a cała uroczystość nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dlatego w biurze zakładu pogrzebowego Ameno w Łomiankach oferujemy szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Pracownicy zakładu służą pomocą w wyborze odpowiedniej trumny lub urny. Każde akcesorium wykonane jest z dużą dokładnością oraz estetyką. Mogą Państwo nabyć akcesoria pogrzebowe, które są wykonane nie tylko z najwyższej jakości materiałów, ale także charakteryzujących się korzystną ceną.

Trumny i urny

Rodziny mogą zdecydować się na trumnę dębową, sosnową, fornirowaną, kremacyjną, dziecięcą lub w stylu włoskim. W przypadku pogrzebów kremacyjnych można dokonać wyboru spośród urn wykonanych z metalu, drewna, kamienia, brązu lub z elementami sztukateryjnymi.

Ponadto w biurze naszego domu pogrzebowego w Łomiankach oferowane są ubrania dla Zmarłych oraz różnego rodzaju dewocjonalia – takie, jak modlitewniki czy różańce – które wpływają na aspekt wizualny uroczystości pogrzebowej.

Do każdego pogrzebu dajemy gratis obrazki pamiątkowe, służące jako przypomnienie, wskazanie rocznicy pogrzebu oraz wskazanie miejsca pochówku wraz z numerem grobu.

pogrzebowe akcesoria