zdjecie tlo

Transmisje z pogrzebów

Coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których bliscy nie mogą uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej. Zamieszkanie poza granicami państwa, choroba lub problemy komunikacyjne to tylko jedne z nielicznych przeszkód, które mogą uniemożliwić osobisty udział w pogrzebie. To z kolei wywołuje często uczucie bezradności oraz smutku.

Pracownicy Domu Pogrzebowego Ameno wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pogrążonym w żałobie rodzinom. Specjalnie dla Klientów naszego domu pogrzebowego w Łomiankach uruchomiliśmy możliwość transmitowania pogrzebów online. 

Transmisja online z pogrzebu

Ta nowoczesna usługa zapewnia wirtualne – choć w czasie realnym – uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej z każdego miejsca na świecie. Transmisje pogrzebów online są bardzo dobre jakościowo, choć przeprowadzane bez udziału systemów oraz platform zewnętrznych. Dzięki temu wszystko przebiega bez zakłóceń, a osoby biorące w ten sposób udział w pogrzebie mogą w pełni skupić się pożegnaniu Bliskiego. Kamera transmitująca pogrzeb towarzyszy Zmarłemu w tej ostatniej drodze – od kaplicy aż do miejsca pochówku. To sprawia, że bliscy mogą przez cały czas uczestniczyć w ceremonii bez zbędnych przerw tak, jakby byli obecni osobiście na miejscu celebry. 

Transmisje online są odpowiedzią na liczne prośby klientów, którzy wyrażali swój smutek w wyniku braku możliwości uczestnictwa w pogrzebie. Zakład Pogrzebowy Ameno, którego misją jest towarzyszenie rodzinom w żałobie, wprowadzając taką usługę do swojej oferty pragnie, aby w sposób jak najbardziej kompleksowy służyć tym, którzy oczekują od nas pomocy i wsparcia.

transmisja pogrzebu online